Оформить заказ

Тип работы:

Тема работы:

Количество страниц:

Сроки выполнения:


Як пережити сесію? Декілька простих порад від ІКС «МСВ»

2013-05-21 15:13:30 Комментариев: 0 Просмотров: 654

Як підготуватися до сесії? Як її пережити без нервових зривів? Як спокійно та на "відмінно" здаті всі іспити?

Ці питання постійно задають собі студенти коли розпочинається сесія. Та не всі знають на них відповіді. Зараз ми спробуємо Вам допомогти та дати декілька простих подрад щодо проблеми. Та спочатку невелика байка:

Місяць до іспитів.  Бог посилає на землю ангела, щоб той подивився, що роблять студенти. Ангел розповідає: 

  • Американські студенти вчаться, японські вчаться, а решта – байдики б’ють. 

Тиждень до іспитів.  Ангел знову злітав на землю і розповідає: 

  • Американські студенти вчаться, японські вчаться, а решта – байдики  б’ють. 

Ніч перед іспитом.  Ангел звітує: 

  • Американські студенти нервують, японські нервують, а решта – Богу моляться. 

Бог: – От їм і допоможемо!

«Мораль сей басні такова»: постарайтеся перед сесією не нервувати! Адже екзаменаційна сесія – це ще не кінець світу. А коли людина нервує, по собі знаєте, в неї з голови вилітає практично все, навіть те, що вона дуже добре знала. Отже, найголовніша порада – не нервуйте! Спробуйте оптимістично налаштуватися на цей складний для вас проміжок часу. Для цього можна уявити собі, наприклад, як чудово ви відпочинете влітку після сесії. Або можете потішити себе думкою про те, що протягом семестру ви все-таки трохи вчилися, а значить засвоїли той необхідний мінімум знань, який не дасть вам «провалитися» на іспитах. З такими думками ви можете сміливо вирушати на будь-який залік чи іспит.  

Проте, якщо ви хочете отримати максимально високі результати, прислухайтесь до  декількох перевірених на практиці порад:  

1. Організуйте себе.

 Перед кожним іспитом у вас буде 3-4 дні на підготовку. Використайте цей час з користю: заблокуйте на комп’ютері всі ваші найулюбленіші сайти, соціальні мережі, відключіть мобільний телефон (але не забудьте про це вчасно попередити батьків!). Складіть графік підготовки до іспитів (кількість питань поділіть на кількість днів на підготовку + півдня на повторення).  Не забувайте, що ваш організм має бути бадьорим,  голова – «свіжою» (мова йде  про повноцінний сон, фізичні навантаження і кисень), а мозок  підгодований глюкозою (не виключайте й іншу їжу, але в невеликих кількостях).   

2. Зберіть необхідні джерела інформації.

Перевірте, чи є у вас всі конспекти. Якщо нема, їх треба терміново знайти, зробити ксерокопії і прочитати. Крім того, необхідно уточнити, який саме підручник чи методичні вказівки рекомендував лектор або асистент на парах. Саме вони стануть найкориснішими  джерелами інформації для вас. Якщо перед екзаменом ви їх опрацюєте, безсумнівно, успіх вам гарантований. Щодо додаткової літератури, на мій погляд, її бажано не читати перед іспитами, оскільки це забере у вас багато часу, а конкретної інформації ви отримаєте небагато. Інтернет також не дуже добрий помічник перед іспитом: починаючи шукати відповіді на питання, вас може поглинути хвиля іншої, більш цікавої, але не потрібної на цей час для вас інформації.

Перед іспитом не забудьте прийти на консультацію. Бувають випадки, коли питання, що студенти задають викладачеві під час консультації, дають їм додаткові бонуси на іспиті. Головне – продумати питання. Воно має бути оригінальним і не повторювати зміст мінімальних знань, якими ви мали оволодіти ще під час занять.

3. День іспиту – витримка, витримка і ще раз витримка!

Головне – не піддаватися загальному психозу! Для цього:

  1. виспатися (хоча би 5-6- годин);
  2. легенько поснідати (щоб у шлунку не бурчало);
  3. вийти з дому на півгодини раніше, адже будь-які незаплановані події вас можуть збити з пантелику;
  4. не намагатися ще щось прочитати, запам’ятати, вивчити: все одно не допоможе, лише будете зайвий раз вас нервувати. 

Зберіться з духом, повірте в свої сили і здібності, і без зайвих нервів прямуйте прямо на екзамен. Ви зможете це зробити і все буде добре!

 

З найкращими побажаннями,

менеджер інформаційно-консультаційної студії "МСВ"

Денис Олегович (за плечима 25 сесій і 2 кадидатських іспити)

автор-консультант інформаційно-консультативної студії «МСВ»

Анжеліка З.  (за плечима – 10 сесій і 3 кандидатських іспити)


ПоделитьсяЯк пережити сесію? Декілька простих порад від ІКС «МСВ»

Оставить комментарий

Ваше Имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: